SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME NA STRÁNKÁCH O PIVU PAULANER.
Stránkách výhradního dovozce do České republiky, společnosti 
ULTRA PREMIUM BRANDS - CENTRAL EUROPE, s.r.o.

PAULANER

Od roku 1634 jsou piva PAULANER proslulá svou jedinečností, kterou do produktu vnáší svou vášní pro vaření toho nejlepšího pšeničného piva. Dovednost a odbornost mistrů sládků, používání těch nejkvalitnějších ingrediencí a nejmodernější technologi jsou zárukou té nejvyšší kvality výrobků Paulaner. Široké portfolio se trefí do každého vkusu našich zákazníků a najdete si u nás to pravé pivo pro každou příležitost. Pivovar Paulener je světovým pivovarm číslo jedna v produkci toho nejkvalitnějšího pšeničného piva.

Kořeny naší společnosti Ultra Premium Brands – Central Europe sahají zpět do roku 1993. Od té doby naše portfolio vykrystalizovalo až do současné podoby. V našem portfoliu naleznete mnoho různých druhů a značek prémiových alkoholických a nealkoholických nápojů, ale též ciderů a hlavně piv té nejvyšší kvality. A právě na jednu z těchto nejznámějších pivních značek - PAULANER - jsou zaměřeny tyto stránky.

Jak už název naší společnosti napovídá, zaměřili jsme naše úsilí na vyhledávání, dovoz a prodej značek nadstandardní kvality, o nichž jsme přesvědčeni, že jsou připravovány poctivě v souladu s rodinnými tradicemi, nebo jsou natolik inovativní a jedinečné, že stojí za to s nimi pracovat. Je nám jasné, že tu nejsme pro každého, ale naše zkušenost nám prozrazuje, že skupina lidí, kterým není jedno, jakou kvalitu nabízejí svým zákazníkům, neustále roste. Tento fakt nás velice těší a naplňuje nás energií, tolik potřebnou pro každodenní práci. Pokud se mezi tyto znalce, nadšence, požitkáře nebo poctivé obchodníky počítáte i vy, potom jsou následující stránky určeny právě Vám. Zde Vám představujeme nabídku nejznámějšího německého pivovaru Paulaner, který na českém trhu zastupujeme od roku 2008. V případě, že by Vás ovšem zajímala kompletní nabídka naší společnosti, a rádi by jste nabídli například svým zákazníkům něco výjimečného, rádi Vás uvítáme na stránkách www.upb.cz.

“Nechte se unášet skvělou chutí. Život není nekonečný a proto objevujte stále nové zážitky.”